O nás

Náš příběh

Odhal, jakým způsobem jsme se dostali k animátorství.

Zjistíš, proč jsou animace v našich srdcích.

Objevíš, proč jsme se rozhodli tyto skvělé animační zkušnosti šířit dál.

Osoby

Kami

Animátorství má své jedinečné místo v mém životě. Jsem vděčná, kolik přátel jsem poznala a na jakých místech jsem mohla být. Je to prostor, kde můžeš být kreativní a jsi pro někoho vzorem. A toho si cením.

Více

S animacemi jsem se poprvé setkala jako klientka v Chorvatsku. Moc se mi líbilo, jak animátoři tancovali na pláži a měli večerní programy pro děti i dospěláky. S kamarádkou jsme si řekly, že bychom to chtěly také zkusit, a tak jsme do toho šly. V té době jsem nebyla úplný extravert. Spíše bych se definovala jako nesebevědomá stydlivka. Avšak i tohle se díky animacím proměnilo. Postupně jsem získávala důvěru v samu sebe a moc mě to bavilo. Popravdě jsem první sezónu neměla ráda aquaerobic. Byl to pro mě stres a necítila jsem se komfortně. A co se stalo další sezónu? Tancování jsem brala jako výzvu a nakonec se z toho stal můj nejoblíbenější program. Vždy říkám, že animátorství je pro mě taková aktivní dovolená. Hraješ si, tancuješ, bavíš sebe i ostatní, rozdáváš radost a máš za to zaplaceno. Jakmile si oblečeš animační triko, jsi středem pozornosti a dost se toho změní. A později, když tě lidé už poznají, tak jsi jednoduše místní celebrita.

Osoby

Dani

Animační programy jsem poprvé zažila na dovolené a byla jsem z toho nadšená. Později mě k tomu z druhé strany přivedla kamarádka Kamča. Popisovala to jako dreamjob! Už na školení jsem si říkala, že tohle chci dělat – spousta skvělých aktivit a pozitivně naladěných lidí kolem mě.

Více

Nejvíce mě bavily aquadance a další taneční programy, jak pro děti, tak i pro dospělé. Měla jsem ráda taky organizování společných her pro děti a rodiny, byl to pocit, že díky mně mají lepší dovolenou. Každý úsměv klienta mě pohladil na duši. V tričku animátorky jsem byla jako superhrdina, všichni se dívali, usmívali, chtěli si povídat a mít společnou fotku.

S čím jsem měla ze začátku problém, bylo moderování večerních programů. Postupem času jsem se zlepšovala a bavilo mě to čím dál tím víc, učila jsem se pracovat s hlasem a pomohlo mi to i v běžném životě při práci s lidmi.

Animacím jsem se věnovala tři sezóny, díky tomu jsem poznala několik úžasných lidí i míst a mám na to samé skvělé vzpomínky. Animátorství je opravdu dreamjob!

Osoby

Honza

Práce animátora je úžasná po mnoha stránkách – ta nejlepší z nich je, že pokud se k animacím postavím zodpovědně, mám před sebou z poloviny perfektní placenou dovolenou a z druhé poloviny bavím lidi a sklízím úsměvy.

Více

Když jsem poprvé slyšel slovo "animátor", netušil jsem ani, co to vlastně znamená. Dnes zkušenosti animátora zmiňuji ve všech životopisech, protože je považuji za jedny z nejdůležitějších. Komunikační dovednosti, vystupování před publikem, zodpovědnost, schopnost improvizace, překonání vlastních hranic. To vše Ti práce animátora nabízí ke Tvému růstu a zdokonalení. Mám za sebou několik sezón animování na českých a chorvatských hotelech, vždy jsem byl jinde a vždy mi animace přinesly něco nového. Nové příležitosti, zkušenosti, kontakty, zážitky, ale i průšvihy a temnější chvilky, kdy je člověk postaven před problém, který zkrátka musí vyřešit a vykomunikovat - tyto chvíle jsou ve výsledku ty nejpřínosnější.

Osoby

Štěpánka

Ahoj, jsem Štěpánka, animátorka, skautka, fyzioterapeutka, vášnivá tanečnice a surfařka. Animovaní byla pro mě brigáda snů, ale nebylo tomu tak vždy.

Více

Když jsem byla malá a jezdila jsem s babičkou do Chorvatska, hrozně nerada jsem chodila na animační programy, byla jsem introvert (což jsem vlastně svým způsobem pořád a nerada jsem se družila s neznámými dětmi a lidmi obecně. Říkala jsem si, že nechápu, jak někdo takovou práci muže dělat a že já nic takového v životě dělat nebudu. Opak je pravdou v roce 2016, jsem se nějakým záhadným způsobem ocitla na animačním pohovoru, po kterém následovalo školení. Školení bylo tak super, že jsem si práci animátora hned oblíbila. To vlastně ani není práce, vždy to pro mě byla dovolená, kterou jsem si moc užila a za kterou jsem ještě dostala zaplaceno. Ubytování na hotelu, exkluzivní jídlo, noví přátelé…co víc si muže člověk přát. Tak co? Chceš aby to byl i Tvůj příběh?

Osoby

Lucka

Jsem kreativní článek týmu, tvořím programy pro děti i dospělé. Jako speciální pedagog a učitelka ve školce mám k tomu velmi blízko. Miluji děti a animace jsou skvělá možnost, jak mít supr brigádu, kde si hrajete. Děti jsou kouzelné bytosti a umí nás zavést do jedinečného světa, do kterého se dospěláci běžně nedostanou.